
Плетений короб ,ящик, кошики з лози для зберігання з підсиленним верхнім каркасом
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: короб1
+380 (66) 846-21-78
3809543791
менеджеру пишіть на вайберповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плетений короб з лози 29х29х29в підходить для зберігання речей, книг, іграшок. Оснащенний ручками виємками для функціональності та підсиленим каркасом.
Можливо зплести по індивідуальним розмірам, напишіть розміри на вайбер 0668462178
підходить для декору кімнати, гарно комбінується з дерев'янними, натуральними деталями оселі.
Часто використовують як стелажні короба.
Матеріал - лоза, дерево.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Лоза |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 29 см |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴






